top of page

Zprostředkování

Jako soukromý realitní makléř nabízím profesionální zprostředkování prodeje a pronájmu bytů, domů, chat a chalup, komerčních objektů a pozemků. To vše především v Praze, mém domovském Kladně a Středních Čechách, rád však zavítám i do dalších koutů České republiky. Od ostatních makléřů se odlišuji tím, že poskytuji i něco více než jen zajištění prodeje či koupě nemovitostí.Svůj volný čas trávím prací, jež je zároveň mým koníčkem. Jsem k Vám dispozici i během víkendu a o  svátcích. Na emaily či telefonní hovory reaguji i během pozdního večera. Se mnou se Vám nestane, že Váš hovor mimo obvyklou pracovní dobu spadne do hlasové schránky (pokud zrovna nehovořím s jiným klientem) či se dovoláte do centrály firmy, kde o dané nemovitosti nebudou vědět všechny podrobnosti.
Mým profesním cílem je neustálý rozvoj a zlepšování nabízených služeb, především s ohledem na individuální požadavky a přání klientů. Příjemným zadostiučení je pro mě vytvoření, dovolím si říct, přátelských vztahů s mnoha mými zákazníky, které významně přesahují vztahy obchodní.
Jsem hrdým členem Realitní komory a dbám na přísný etický kodex. Distancuji se proti nevybíravému chování některých realitních makléřů a jejich nekalým obchodním praktikám. Nastane-li neshoda, hledám řešení či vhodný kompromis. Zastávám názor, že nikdo není dokonalý, ale každý se může pokusit stát se jim.
Děkuji všem svým klientům, že se na mě s důvěrou celá léta obrací, a budu rád, když společně najdeme i ten Váš domov.
bottom of page